interierweb.cz

Světle šedá látková dvoumístná pohovka Softline Moai 149 cm

Unikátní produkt Světle šedá látková dvoumístná pohovka od spolehlivého výrobce Softline lze nakoupit momentálně ve výhodné akci! Zboží pořídíte teď u nás za 118 824 Kč.
EAN: SL-2-459
Světle šedá látková dvoumístná pohovka Softline Moai 149 cm
Přejít do eshopu »
Značka: Softline
118 824

Designová pohovka Moai od značky Softline vás na první pohled uchvátí svým originálním vzhledem. Jak už název napomíná – pohovka má z boku jedinečný a lehce naivní výraz připomínající masivní sochy tváří na Velikonočních ostrovech. Příjemné látkové čalounění a kovová podnož vytváří atraktivní kontrast, díky čemuž vnese do vašeho interiéru nádech moderních trendů. Pohovka je navržena tak, aby se kolem vás pohodlně zavírala a fungovala jako malá místnost, která vám umožní vychutnat si chvíle klidu a rozjímání. Díky své jedinečnosti a designu získala pohovka ocenění Good Design Award v roce 2017 a German Design Award za rok 2018. Pohovka se díky odolnosti skvěle hodí nejen do komerčních prostor, ale také do domácího prostředí.

Pozn.: Interiérová fotografie je pouze ilustrační, barva produktu nesouhlasí s barvou křesla na interiérové fotografii.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože, neváhejte nás kontaktovat.