interierweb.cz

Tmavě modré látkové otočné křeslo Softline Moai

Kvalitní a velmi žádaný produkt Tmavě modré látkové otočné křeslo Softline od dodavatele s dobrým jménem Softline jednoduše najdete právě teď za super cenu. Zrovna nyní za cenu 62 794 Kč.
EAN: SL-2-448
Tmavě modré látkové otočné křeslo Softline Moai
Přejít do eshopu »
Značka: Softline
62 794

Designové lounge křeslo Moai od značky Softline vás na první pohled uchvátí svým originálním vzhledem. Jak už název napomíná – křeslo má z boku jedinečný a lehce naivní výraz připomínající masivní sochy tváří na Velikonočních ostrovech. Příjemné látkové čalounění a kovová otočná základna vytváří atraktivní kontrast, díky čemuž vnese do vašeho interiéru nádech moderních trendů. Křeslo je navrženo tak, aby se kolem vás pohodlně zavíralo a fungovalo jako malá místnost, která vám umožní vychutnat si chvíle klidu a rozjímání. Díky své jedinečnosti a designu získalo křeslo ocenění Good Design Award v roce 2017 a German Design Award za rok 2018. Křeslo se díky odolnosti skvěle hodí nejen do komerčních prostor, ale také do domácího prostředí.

Pozn.: Interiérová fotografie je pouze ilustrační, barva produktu nesouhlasí s barvou křesla na interiérové fotografii.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože, neváhejte nás kontaktovat.